Kód: 3204 | Značka: Morgan's

Styling Fibre Krém na vlasy (120 ml), Morgan's

379 Kč
Skladem (3 ks)
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Popis produktu

Tento krém z dílny britského Morgan's je divočák - naprosto nekompromisní přípravek na vlasy. Pokud je nesrovná do latě tohle, tak už asi nic.

K čemu je to dobré?

Pro extrémně neposedné kratší vlasy. Z naprostého chaosu s ním vytvoříte mírně lesklý a zcela koordinovaný chaos - je libo špičky na všechny strany nebo účes jako z postele? Tady máte pomocníka. Máte delší vlasy a chcete uhlazený účes? To radši sáhněte po pomádě. Taky nepočítejte s nějakým velkým prohrábáváním vlasů během dne - tenhle přípravek je chytne k sobě a už nepustí.

Proč to funguje?

Díky těžšímu složení a tužší konzistenci. 

Jak použít?

Malé množství krému naberte na prsty, důkladně rozehřejte, aby lehce povolil, poté naneste do vašich kratších vlasů a vytvořte požadovaný chaos.

Objem: 120 ml

Vyroben v Anglii

O značce

Morgan's začínal v roku 1873 jako doslova domácí firma. První šampony a pomády totiž Robert Morgan vyráběl doma v kuchyni a distribuci taky zvládal sám. Od těch dob se leccos změnilo. Morgan's se dávno nevyrábí v kuchyni a neprodává jen v nejdražších londýnských holičstvích, ale ve víc než v padesáti zemích světa. Dávno to taky nejsou jenom pomády a šampóny. Britská kvalita ale zůstala britskou kvalitou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: