Představujeme Vám prémiový sprchový krém Apsley a jeho zajímavou historii

Bohatá historie Londýna byla vždy provázána s příběhem Truefittu a dlouho byla pro společnost zdrojem inspirace. V den, kdy náš zakladatel, William Francis Truefitt, otevřel v roce 1805 svůj obchod na Long Acre, zuřila na vzdálených mořích bitva u Trafalgaru. Historické osobnosti, jejichž záštitu si Truefitt užil, jsou často ti, kteří utvářeli Británii a její kulturu; od krále Jiřího III. po sira Winstona Churchilla, lorda Palmerstona po královnu Viktorii. Naše adresa na ulici St James’s Street je v samém srdci gentlemanského Mayfairu, kde blízkost královských paláců proměnila oblast v centrum pro obchodníky a dodavatele toho nejlepšího zboží po generace královen a králů, princů a princezen.

 

Ale byla to další důležitá londýnská památka, malá vzdálenost západně od St James's, která inspirovala vytvoření našeho Apsley Cologne v roce 2016. Veliké a dobré britské aristokracie již dlouho razily cestu k našim dveřím a Arthur Wellesley, 1. vévoda Wellingtona, vítěze bitvy u Waterloo a bývalého předsedy vlády, se nijak nelišil. Na jeho počest byl vytvořen Apsley Cologne a název převzatý z jeho neoklasicistického sídla v Apsley House v Hyde Park Corner. Říká se, že pokud by někdo poslal dopis na svou historickou adresu „Apsley House, 1 London“, stále by dorazil, protože místo bylo ikonickým londýnským orientačním bodem i v letech 1700 a 1800; dům byl „prvním“ domovem po mýtných branách Knightsbridge, které oddělovaly Londýn od přírody a označovaly „začátek“ hlavního města, tedy adresu.

 

 

A tak vznešený domov a jeho hrdinský obyvatel inspiroval jednu z našich nejslavnějších a nejoblíbenějších vůní, která plynule kombinuje zajímavé základní tóny doutnajícího dřeva s jemně vyváženými podtóny lehkého grapefruitu, pepře, citronu, levandule a cedrového dřeva. A nyní začínáme novou kapitolu s Apsley Bath & Shower Cream. Tento bohatě formulovaný produkt, navržený našimi řemeslníky, využívá nejkvalitnější rostlinné oleje a ingredience odvozené z kokosového oleje k vytvoření hladké zvlhčující pěny a zanechává pokožku jemně vyčištěnou, příjemně zvlhčenou a lahodně vonící. Balení navazuje na vznešenou eleganci, která je charakteristickým znakem řady Apsley, s hezkými tóny kakaových bobů proti lesklým zlatým písmům a vrchní části lahve. Už dlouho to požadují naši mecenáši a nyní se přidává k sadě produktů Apsley - od jedinečného parfému Apsley Cologne, po holicí mýdla, krémy a balzámy na holení.

Vzhledem k tomu, že bohatá tapiserie historie Truefitt & Hill je tak často spojována s postavami, díky nimž je Británie skvělá, uznáváme, že minulé i současné generace dluží nepřekonatelný dluh mužům, jako je vévoda z Wellingtonu, a těm, kteří sledovali a bojovali za svou zemi v jeho nejtemnější hodiny. Proto jsme se rozhodli věnovat produkty Truefitt & Hill Royal Hospital Chelsea u příležitosti 75. výročí konce druhé světové války. Penzisté Chelsea Pensioners jsou ve svých uniformách Scarlet Secrets a tricornských kloboucích tichými ikonami města a považujeme za čest být schopni doplnit jejich každodenní režim péče a pokračovat v této - dobře vonící - tradici.

 

The Chelsea Pensioner Jim Lycett

The Chelsea Pensioner Jim Lycett

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení