Kód: RZL136 | Značka: Reuzel

Try Me Kit dárková sada, Reuzel

1 490 Kč
Skladem od 14.12.2022
Kategorie: Akční sety
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Sada obsahuje:

Pink Pomade Piglets 35g
Blue Pomade Piglets 35g
Fiber Pomade Piglets 35g
Extreme Hold Pomade Pigs 35g
Daily Shampoo 100ml
Scrub Shampoo 100ml
Daily Conditioner 100ml
Grooming Tonic 100ml
 
Pink Pomade
Na olejové bázi Reuzel™ Pink Pomade Grease obsahuje včelí vosk, díky kterému produkt lehce proklouzne skrz vlasy a zanechá rovnoměrnou vrstvu. Pink Pomade Grease má unikátní složení, díky kterému zafixuje i nejsilnější a nejkudrnatější vlasy. Zároveň pomáhá udržet vlhkost.
 
Blue Pomade
Vodou omyvatelná Vodou rozpustitelná Reuzel™ Blue Pomade obsahuje unikátní kombinaci ingrediencí, které umožnují pomádě jednoduché vymytí z vlasů, bez toho aniž by zanechávala zbytky nebo se nahromadila ve vlasech.
 
Fiber Pomade
Funguje na všech typech vlasů Skvělé pro texturování vlasů a vytvoření plného vzhledu Zanechává vlasy s přírodním leskem Nepřekonatelně ohebné zpevnění Jednoduché znovu pracovat s vlasy po stylingu Jednoduše se vymývá z vlasů Jemná vanilkovo-mátová vůně
 
Extreme Hold Pomade
Dobře funguje na jemných i hrubých vlasech Vytvoří suchý, rozčepýřený, texturovaný vzhled Dodává objem s extrémní plností a definicí Díky složení na vodní bázi se lehce vymyje Jemná, sladká vůně rumu.
 
Daily Shampoo
Chladí a Stimuluje Reuzel™ Daily Shampoo je vytvořen z naší T4 Tonikové směsi z vilínového extraktu, kopřivy, rozmarýnu a kořenu křenu. Je ideální pro všechny typy vlasů a časté mytí. 
 
Scrub Shampoo
Exfoliační Reuzel™ Scrub Šampon je perfektní pro udržení zdravé pokožky hlavy. Tahle povzbuzující a exfoliační směs je perfektní pro klienty, kteří používají často a hodně vlasových produktů. Jakožto šampon pro méně časté užití je skvělý pro zbavení nánosu produktů z vlasů. Naše T-4 Toniková směs z vilínu, kopřivy, rozmarýnu a přesličky je ideální pro všechny typy vlasů. 
 
Daily Conditioner
Ulehčuje rozčesávání Reuzel™ Daily Conditioner je vytvořen z naší T4 Tonikové směsi z extraktu z vilínu, kopřivy, rozmarýnu a přesličky. Je ideální pro všechny typy vlasů a každodenní mytí.
 
Grooming Tonic
Reuzel™ Grooming Tonic vytvoří dlouhotrvající, na dotek přírodní fixaci na všech typech vlasů. Perfektní pro fénování, navíc chrání vlasy při různých formách tepelné úpravy. T4 Toniková směs z vilínu, kopřivy, rozmarýnu a přesličky je ideální i pro časté použit

O značce

Reuzel je v holandštině sádlo. Je to takové malé ohlédnutí na doby, kdy vepříci skutečně byli hlavní surovinou pomád a jablka se starala o jejich vůni. Tahle holandská značka je ale poměrně mladá, i když už má leccos za sebou. Založili ji totiž holiči z rotterdamského barber shopu Schorem, kteří mají v rukách přes 50 let zkušeností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: