Kód: 3300 | Značka: Morgan's

Styling Spray Lehký stylingový sprej na vlasy (200 ml), Morgan's

329 Kč
Skladem (2 ks)
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Popis produktu

Lehký stylingový sprej na vlasy Morgan's, který ocení jak profesionální holiči ve svých provozovnách, tak upravení muži ve svých koupelnách.

K čemu je to dobré?

Jako základní (nebo jediná, pokud netrváte na silné fixaci) stylingová vrstva, která vlasům dodá lesk a objem a zároveň je mírně zafixuje.

Proč to funguje?

Díky promyšlenému složení s hydrolizovanou hedvábnou bílkovinou, gelem z aloe vera a s výtažky z kávy, chmelu a přesličky.

Jak použít?

Přípravek nastříkejte do ručníkem osušených vlasů, vlhkých nebo úplně suchých. Nešetřete s množstvím. Následně buď vytvořte požadovaný účes, případně zkombinujte s vaším dalším oblíbeným přípravkem.

Objem: 200 ml

Vyroben v Anglii

O značce

Morgan's začínal v roku 1873 jako doslova domácí firma. První šampony a pomády totiž Robert Morgan vyráběl doma v kuchyni a distribuci taky zvládal sám. Od těch dob se leccos změnilo. Morgan's se dávno nevyrábí v kuchyni a neprodává jen v nejdražších londýnských holičstvích, ale ve víc než v padesáti zemích světa. Dávno to taky nejsou jenom pomády a šampóny. Britská kvalita ale zůstala britskou kvalitou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: