Akce
Kód: 3300 | Značka: Morgan's

Styling Spray Lehký stylingový sprej na vlasy (200 ml), Morgan's

230 Kč 329 Kč Sleva 30 %
Skladem (2 ks)
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Popis produktu

Lehký stylingový sprej na vlasy Morgan's, který ocení jak profesionální holiči ve svých provozovnách, tak upravení muži ve svých koupelnách.

K čemu je to dobré?

Jako základní (nebo jediná, pokud netrváte na silné fixaci) stylingová vrstva, která vlasům dodá lesk a objem a zároveň je mírně zafixuje.

Proč to funguje?

Díky promyšlenému složení s hydrolizovanou hedvábnou bílkovinou, gelem z aloe vera a s výtažky z kávy, chmelu a přesličky.

Jak použít?

Přípravek nastříkejte do ručníkem osušených vlasů, vlhkých nebo úplně suchých. Nešetřete s množstvím. Následně buď vytvořte požadovaný účes, případně zkombinujte s vaším dalším oblíbeným přípravkem.

Objem: 200 ml

Vyroben v Anglii

O značce

Morgan's začínal v roku 1873 jako doslova domácí firma. První šampony a pomády totiž Robert Morgan vyráběl doma v kuchyni a distribuci taky zvládal sám. Od těch dob se leccos změnilo. Morgan's se dávno nevyrábí v kuchyni a neprodává jen v nejdražších londýnských holičstvích, ale ve víc než v padesáti zemích světa. Dávno to taky nejsou jenom pomády a šampóny. Britská kvalita ale zůstala britskou kvalitou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: