+420 775 735 001
Po - Pá: 9 - 20, So: 9 - 17
Sokolovská 67/46, Praha 8

Partneři

MINI

Vášeň, euforie, radost. To je MINI, tradiční výrobce stylových automobilových ikon.

TM Lewin

Tajemství T.M.Lewin, renomované business módní značky s více než stoletou historií, tkví v mimořádné kvalitě materiálů a v nepřeberném množství velikostí i střihů.

Warehouse #1

Warehouse #1 je maloobchodní prodejnou společnosti Ultra Premium Brands, jejíž kořeny sahají zpět do roku 1993. Jednoduše ráj prvotřídních destilátů a vín z celého světa.

TwoTales

Inspirovaný starým várečným právem a nekompromisní kvalitou malé tradiční výroby, započal pivovar Two Tales výrobu piva s posláním navrátit trhu zpátky jeho rozmanitost.

G-Credit

Poskytovatalé financování vozů za rekordně nízké úrokové sazby, a to díky svým významným partnerům a velkým objemům úvěrů, které realizují.

Harley Davidson Praha

Harley Davidson - legendární výrobce motocyklů pro opravdové chlapy. V Praze naleznete dva plně vybavené showroomy s možností testovacích jízd.

Whisky and Kilt

Tradiční skotský whisky klub s nabídkou více jak 400 druhů whisky.

Jatomi fitness Eden

Fitness nabízející širokou škálu kardiovaskulárního vybavení a víceúčelových systémů pro silový trénink v nákupním centru Eden.

Monster energy

Monster Energy je energetický nápoj vyráběný v Kalifornii. Je nejprodávanějším energetickým nápojem v USA a druhý na světě po Red Bull.

Lexxus Norton

Specialisté na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji i k pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí. Nabídka zahrnuje výběr nemovitostí, splňující nejvyšší parametry bydlení.

Stavební veletrh For ARCH

Největší a nejnavštěvovanější akce svého druhu v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost prezentovat své služby a výrobky v mezinárodní konkurenci. 

Danny P.

Unikátní česká společnost, vyrábějící kvalitní kožené zboží. Její specialitou je peneženka a obal na iPhone v jednom. Je to také první česká značka, prodávající na apple.com

Hochtief

Stavební společnost HOCHTIEF CZ patří ke špičkám ve svém oboru. V současnosti zaměstnává více než 1000 pracovníků, kteří realizují stavby v segmentech stavebního trhu celé České republiky.