+420 775 735 001
Po - Pá: 9 - 20, So: 9 - 17
Sokolovská 67/46, Praha 8

EVENTY

Gentlemen Brothers vám nabízí show, která je originální a udělá radost každému. Jsme schopni přijet na vaši akci, do prostor vaší firmy nebo vám můžeme nabídnout náš luxusní barber shop.

 

Kontaktujte nás na čísle 608 277 477 či na e-mailu: event@gentlemenbrothers.cz

29.6. - 7.7.2018

KVIFF 2018

Již podruhé jsme byli hrdým partnerem ELLE Beauty Lounge během 53. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. V našem křesle se vystřídal pan Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Jaromír Hanzlík a mnoho dalších. V apartmá Grandghotelu Pupp jsme navštívili i oscarového režiséra Barry Levinsona a hollywoodskou star Tima Robbinse.

1.11.2017

Movember

V roce 2017 jsme se stali oficiálním partnerem benefičního hnutí Movember. V rámci této kampaně se k nám dorazili oholit i její ambasadoři olympionik David Svoboda, návrhář Osmany Laffita nebo fotbalista Tomáš Ujfaluši. Bylo nám ctí.

 

22.6.2017

Volkswagen Arteon

Bylo nám ctí být součástí tiskové konference k uvedení nového vozu Volkswagen Arteon! Celá akce se konala v prostorech Trojského pivovaru a přítomné měli na starosti barbeři Ondra a Dalibor. 

13.10.2017

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel v pražské Krči se stalo místem konání stylového firemního večírku. Proto jsme nemohli chybět ani my! Barber Kuba se s radostí postaral o přítomné gentlemany, které oholil nebo jim upravil vous.  

30.6.-8.7.2017

Karlovarský filmový festival

Letos jsme se zúčastnili jedné z největších společenských událostí roku, a to Karlovarského filmového festivalu! Naše křeslo bylo umístěno v ELLE Beauty Lounge, kde se náš lazebník Tomáš staral o hvězdy červeného koberce, mezi kterými byl i samotný prezident celého festivalu pan Jiří Bartoška!

11. 6. 2016

Golf Hostivař

Golfový turnaj

Do Hostivaře jsme dorazili s naší skvělou stálicí Danielem. Konal se zde golfový turnaj a na večerní program bylo připraveno hned několik zajímavostí, od živého vaření na obrovské pánvi přímo mezi hosty, přes tombolu až po holení a úpravu vousů s Gentlemen Brothers :) Děkujeme všem za příjemnou společnost a důvěru!

31. 5. 2016

Jatomi fitness Eden

Ladies and gentlemen open day

Jatomi fitness Eden si poslední květnový den pro všechny své návštěvníky připravilo den otevřených dveří. Náš lazebník Jiří velice rád přítomným pánům poskytl své zlaté ruce, které jim zaručily perfektní oholení či úpravu vousů. Nadšeni nebyli jen muži v horkém křesle, ale i jejich něžné protějšky :)

22. 4. - 23. 4.

Interbeauty Prague

Veletrh kosmetiky a kadeřnictví

Naši lazebníci George a Roman se každý jeden den zúčastnili tohoto oblíbeného pražského veletrhu, kde přítomné pány holili či jim upravovali vousy. Škoda, že nebyl veletrh delší, zájemců o naše křeslo bylo velmi hodně. Děkujeme, že jsme se mohli zůčastnit a těšíme se na příště! :)

19.11.2015

Bar and Books

Gentlemen´s night

Bar and Books ve spolupráci s naším holičstvím si připravil večer plný nezapomenutelných zážitků. Místní profesionálové demonstrovali, jak správně pít whisky, kouřit doutník a jak si tak užít chvíle odpočinku. My jsme s radostí demonstrovali, jak se správně oholit a upravit břitvou. Tento večer byl určený pouze pro pány a děkujeme za milý přístup.

18.11.2015

UPC Česká republika

Movember 2015

Společnost UPC Česká republika se i letos aktivně zúčastnila charitativní akce Movember. Pánové se konkrétně zapojili svými finančními příspěvky a samozřejmě krásnými kníry, které jim vytvořili naši profesionální holiči Martin a Marty. Přítomní gentlemani slíbili, že si své kníry ponechají celých 30 dní bez oholení.

5.11.2015

Česká spořitelna - C&A

VIP night shopping

Tato akce se konala  jen pro významné klienty České spořitelny v prodejně C&A na Václavském náměstí v Praze a nesla název "VIP night shopping". Naši lazebníci Petr a Jiří holili přítomné pány metodou Hot towel, kterou používáme u nás v holičství.  Pánové od nás odcházeli odpočatí a hlavně krásně hladce oholeni.

3.11.2015

ACO Industries, k.s.

Movember 2015

Při příležitosti zahájení charitativní akce Movember, která každoročně slouží pro získání finančních prostředků na podporu prevence typicky mužského onemocnění - rakoviny prostaty, jsme holili tradiční metodou Hot towel ve velmi přátelském kolektivu mužů, konkrétně v sídle společnosti ACO Industries, k.s. v Přibyslavi.

2.11.2015

Allianz

Movember 2015

Při příležitosti zahájení charitativní akce Movember, která každoročně slouží pro získání finančních prostředků na podporu prevence typicky mužského onemocnění - rakoviny prostaty, jsme holili metodou Hot towel v sídle společnosti Allianz s krásným výhledem na Prahu.

16.9.2015

For Arch

Významný mezinárodní stavební veletrh.

Při příležitosti slavnostního galavečera mezinárodního stavebního veletrhu For Arch jsme také my představovali postupy tradičního holení a úpravy vousů. Naši skvělí barbeři Daniel a George poskytovali opět perfektní péči přítomním pánům, kteří projevili takový zájem, až se musela tvořit čekací listina. Děkujeme!

5. - 8.3. 2015

Motosalon Letňany

Holení pro společnost ACI.

I chlapi motorkáři rádi chodí profesionálně upraveni :) Pánům jsme prováděli úpravu vousů a holení metodou Hot towel a těšili jsme se z jejich veliké radosti a spokojenosti. Akce se konala v pražském veletržním areálu v Letňanech.

18.11. 2014

Philips Czech republic

Holení v sídle společnosti Philips Czech Republic.

Připravili jsme profesionální event pro společnost Philips Czech republic.