Kód: 3633 | Značka: Captain Fawcett

Mýdlo na holení v dřevěné misce (110 g), Cpt. Fawcett x Scapicchio

990 Kč
Skladem od 7.6.2023
Kategorie: Mýdla na holení
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Popis produktu

Příjmení Scapicchio krom jiných nese i jedna z nejstarších holičských rodin na světě. Signor Marco Scapicchio poprvé otevřel dveře svého holičství v roce 1820 a následujících pět generací v tom pokračovalo. Léty nabyté zkušenosti se tam po staletí předávaly (a naštěstí stále předávají) z otce na syna a díky jejich vlastní holičské akademii i všem dalším zájemcům.

A právě Luigi Scapicchio se spolu se kapitánem podílel na tomhle luxusním mýdle na holení. Začneme tím nejkrásnějším a zároveň nejméně důležitým: to mýdlo fantasticky voní! Fíky, olivy a pár kapek bay rumu. A víc nic. Krom toho, že s ním vytvoříte perfektní pěnu, to se při holení také hodí. A ještě jedna věc na závěr: je dodávané v krásné dřevěné misce.

Jak použít?

Připravte si štětku na holení, tu namočte v teplé vodě a krouživými pohyby přejíždějte přes mýdlo. Hustou pěnu naneste na obličej a kvalitně se oholte.

Hmotnost mýdla: 110 g

Vyrobeno v Anglii

Až vám dojde, nabízíme i náhradní náplň.

O značce

Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.

Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: