Kód: 3612 | Značka: Captain Fawcett

Přírodní sójová svíčka s vůní agarového dřeva, Cpt. Fawcett

1 490 Kč
Skladem od 7.6.2023
Kategorie: Doplňky
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Popis produktu

Sojový vosk se na rozdíl od klasického parafínu líp roztéká, základem u svíčky je, aby netunelovala, jakmile vytvoří tunel. Musí se pálit, dokud nevytvoří jezírko po celém obvodu, tím pádem po sfouknutí ztuhne rovnoměrně. Ten sojový základ je v tomto lepší. Nepálit ale ani tak na chvilku a po zhasnutí zastřihávat knot (na 3-5 mm od vosku). 

Kdo vám tvrdil, že vonné svíčky jsou "pro ženský", ten vám sprostě lhal. Tahle svíčka je totiž silně pánskou záležitostí. Nalitá je do sklenice, která by až překvapivě dobře fungovala i na whisky a k tomu skvěle voní - orientálně, po agarovém dřevu. To skvěle navodí náladu na spoustu věcí.

Navíc vám dlouho vydrží. Sojový vosk, ze kterého je vyrobena, totiž na rozdíl od klasického parafínu hoří pomaleji, čemuž pomáhá i bavlněný knot. 

Budiž světlo. A vůně.

Jak to celé voní?

  • Hlava: šafrán, švestky, fíkové květy
  • Srdce: kůže, konvalinka
  • Základ: agarové dřevo, jantar, tonka, pižmo, vanilka

Praktické uživatelské tipy

  • Palte svíčku tak, aby netunelovala - nechte ji hořet tak dlouho, dokud nevytvoří jezírko po celém obvodu, to aby ztuhla rovnoměrně
  • Po zhasnutí zastřihněte knot na délku cca 5 mm, zabráníte tak zašpinění svíčky
  • Korkové víčko, kterým je svíčka uzavřena, vám dobře poslouží jako podložka.

Váha svíčky: 220 g

O značce

Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.

Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: