Kód: 3615 | Značka: Captain Fawcett

Osvěžovač vzduchu s vůní agarového dřeva, Cpt. Fawcett

1 490 Kč
Skladem od 7.6.2023
Kategorie: Doplňky
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Doručení objednávky již druhý den
Doručení objednávky již druhý den
Doprava zdarma již od 1 000 Kč
Doprava zdarma již od 1 000 Kč

Popis produktu

Voňavý zázrak v podobě klasicky vyvedené skleněné lahvičky plné samých osvěžujících věcí. Sice neléčí tělo, ale ducha rozhodně ano. Vhodné pro příbytky všech rozměrů a lokací, tedy pokud nebude vadit, že budou skvěle vonět. A to by snad nemělo.

Jak to celé voní?

  • Hlava: šafrán, švestky, fíkové květy
  • Srdce: kůže, konvalinka
  • Základ: agarové dřevo, jantar, tonka, pižmo, vanilka

Jak to celé funguje?

V balení najdete rákosové tyčinky. Ty vložte do difuzéru a nechte nasáknout vůní. Pokud chcete, aby začaly vonět rychleji, stačí je namočit na jedné straně a poté je otočit, jen dávejte pozor, aby vám vonný olej nic neušpinil. Intenzitu vůně můžete měnit přidáním či odebráním tyčinek. Co ale změnou počtu kusů neovlivníte je doba, po kterou vám difuzér vydrží. To je prostě fyzika. Snad jen na okraj se ale sluší podotknout, že se nemusíte zpočátku rychlého odpařování vůně děsit - poslední třetina lahvičky již ubývá pomaleji.

Objem: 250 ml

Vyroben v Anglii

O značce

Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.

Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: