


Popis produktu
Dárková sada, se kterou váš knír nic nezaskočí.
Nejdřív ručně vyrobený vosk na knír z nejušlechtilejších surovin a prvotřídního esenciálního oleje z kanangy vonné, také známé jako ylang-ylang. Dodáván v robustní skleničce s černým šroubovacím víčkem. Kapitán by nad návratem svého společníka určitě zajásal. Jen kdyby to netrvalo přes sto let.
Kapitána proslavily dvě věci. Knír, odvaha a plnovous. Takže vlastně tři. Proto v téhle sadě nechybí skládací kapesní hřeben, se kterým vám půjde údržba kníru od ruky jako nic.
Sada tedy obsahuje:
Vyrobena v Anglii
O značce
Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.
Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.





Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.